1991 – to rok, w którym zaczęliśmy świadczyć Państwu usługi i od tego czasu działamy nieprzerwanie, gromadząc nowe doświadczenia, zyskując nowe umiejętności i poszerzając zakres działań. Nasza firma sprzątająca z Wrocławia to wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy, którzy pomagają w utrzymaniu czystości w wielu miejscach – od biur i mieszkań, przez zakłady przemysłowe, aż po osiedla. Najważniejsze dla nas jest satysfakcja Klienta oraz efektywność w wykonywaniu zadań.

Działamy kompleksowo i w pełni indywidualnie, a do naszych zadań należą:

 1. Sprzątanie biur, w tym prace porządkowe w firmach za dnia i w nocy, utrzymywanie czystości budynków, wymiana materiałów higienicznych i dostarczanie wysokiej jakości produktów, jak ręczniki, mydło czy papier toaletowy.
 2. Utrzymanie porządku w instytucjach, w tym: w urzędach czy obiektach użyteczności publicznej.
 3. Usługi porządkowe dla wrocławskich przychodni i szpitali.
 4. Utrzymanie czystości na terenie obiektów handlowych, takich jak supermarkety, sklepy, salony samochodowe i inne.
 5. Usługi porządkowe dla osiedli mieszkaniowych, w tym kamienic i terenów zewnętrznych. W zakresie naszych zadań znajdują się także odśnieżanie i pielęgnacja zieleni.
 6. Specjalistyczne prace, do których zaliczamy mycie okien (także na wysokościach), mycie i czyszczenie podłóg, posadzek czy wykładzin, prace pobudowlane i remontowe oraz interwencyjne.
 7. Usługi portierskie oraz wykonywanie prac elektrycznych, hydraulicznych czy ślusarskich.

Wszyscy pracownicy naszej firmy przystępujący do swoich zadań wyposażeni są w najlepsze środki czystości, narzędzia, a gdy istnieje taka potrzeba, również w maszyny.

Wykwalifikowani kierownicy dbają o kontrolowanie i organizację pracy, wysłuchując Państwa potrzeb i jak najszybciej je zaspokajając.

Naszą firmę sprzątającą wyróżnia:

 • profesjonalizm i fachowe podejście do każdego zadania,
 • błyskawiczna praca, przy zachowaniu największej precyzji,
 • elastyczność i uniwersalność wykonywanych prac,
 • najlepsze wyposażenie i środki czystości,
 • atrakcyjne ceny,
 • wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat prowadzenia działalności.