Pranie tapicerki samochodowej

Czy zapomniałeś już, jak wygląda nieskazitelnie czysta tapicerka samochodowa? Chcesz, by Twój pojazd w środku prezentował się jak nowy? Skorzystaj z naszych usług, a zobaczysz, że to możliwe!

Oferujemy profesjonalne pranie tapicerki samochodowej. Usługa przeprowadzana jest metodą ekstrakcyjną, która jest współcześnie uważaną za jedną z najskuteczniejszych metod czyszczenia tego typu powierzchni. Do czyszczenia tapicerki samochodowej używamy jedynie sprawdzonych środków, które wykazują właściwości antyalergiczne. Dbamy również o to, by wszystkie stosowane przez nas preparaty były bezpieczne dla ludzi oraz wszystkich zwierząt domowych.

Metoda ekstrakcyjna, którą wykorzystujemy do realizacji naszych usług na pranie tapicerki samochodowej, polega na użyciu specjalnego środka i dokładnym wtarciu go w czyszczoną powierzchnię. Etap ten powoduje rozpuszczenie zanieczyszczeń i odklejenie się ich od powierzchni. Następnie przy pomocy specjalistycznej maszyny natryskowo-ssącej z tapicerki samochodowej usuwany jest środek chemiczny wraz z nagromadzonym brudem. Szybko, profesjonalnie i skutecznie – tak w kilku słowach można opisać tę usługę. Oferujemy również usługę czyszczenia i prania dywanów i wykładzin we Wrocławiu, zobacz naszą szeroką ofertę.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Oferowane przez nas usług posiadają w swoim zakresie czyszczenie tapicerki w samochodzie osobowym, autobusie, busie, a nawet TIRze. Z przyjemnością zajmiemy się również czyszczeniem kabiny w camperze. W skład kompleksowego czyszczenia tapicerki samochodowej wchodzą jej materiałowe części, które przyjmują wodę, takie jak: fotele, podsufitka, podłoga, boczki na drzwiach i bagażnik.

Jeżeli chcesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu ze swojego pojazdu lub minęło naprawdę dużo czasu od ostatniego czyszczenia tapicerki samochodowej – zgłoś się do nas. Zaufaj profesjonalistom, którzy doskonale wiedzą, jak usuwać nawet najbardziej uciążliwe plamy.

Cennik

Cennik prania i czyszczenia tapicerki samochodowej:

  • samochód 5 osobowy – 100zł
  • samochód 7 osobowy – 120zł
  • samochód dostawczy – 140zł+ podłoga – 20zł
    + dywaniki podłogowe – 5zł/szt.
    + podsufitka – 25zł
    + bagażnik – 20zł

Bezpłatnie dojeżdżamy do naszych Klientów mieszkających w okolicach Wrocławia oraz Oleśnicy. Chcesz skorzystać z usługi, masz jakieś pytania? Zadzwoń i zamów 535 315 450 lub wyślij formularz zapytania.