Usługi remontowe i konserwatorskie

Ważna jest dla Państwa troska o odpowiedni wystrój i wykończenie wnętrz? Powierzcie opiekę nad obiektem naszemu personelowi. Nasza wrocławska firma sprzątająca wykonuje usługi remontowe i konserwatorskie dla mniejszych i większych firm. Oferta obejmuje między innymi układanie płytek ceramicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, medycznych, handlowych i mieszkaniowych. Zapewniamy zarówno ich estetyczne rozprowadzenie, jak i wieloletnią trwałość.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju zabudowy wnętrz z płyt g-k, podwieszamy sufity płytowe i systemowe oraz montujemy konstrukcje stelażowe (na przykład zabudowy kominków, umywalek, wanien, szaf, wnęk i półek). Ponadto układamy panele i deski podłogowe na zatrzaski oraz na klej.

Świadcząc nasze usługi remontowe i konserwatorskie stosujemy nowoczesne techniki wykańczania powierzchni ścian i sufitów tynkami zwykłymi i strukturalnymi. Malujemy też pojedyncze pomieszczenia, jak i całe elewacje budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych.

W efekcie będziecie mogli Państwo cieszyć się atrakcyjnymi pod względem estetyki, solidnie wykończonymi wnętrzami. Gwarantujemy, że nasze usługi remontowe i konserwatorskie wykonamy w bardzo konkurencyjnych i korzystnych cenach.

Glazura i teraktoa

 


Wykończenie wnętrz