Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki Wrocław

Świadczeniem usług w zakresie prania dywanów, wykładzin i tapicerek we Wrocławiu zajmujemy się od 1991 roku. Czyścimy tapicerki m.in. na narożnikach, sofach, kanapach, tapczanach, wersalkach, fotelach, krzesłach, zestawach wypoczynkowych oraz na każdej innej powierzchni, którą można wyczyścić i odświeżyć.

Wykonujemy pranie dywanów i wykładzin we Wrocławiu bezpośrednio u klienta na miejscu. Nie ma znaczenia czy jest to dom czy biuro. Zapewniamy czysty dywan i wykładzinę.
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz ugruntowaną pozycję na rynku Wrocławskim.
Jako, że na początku prowadzenia naszej działalności postawiliśmy na profesjonalne świadczenie usług, każdy nasz pracownik to osoba przeszkolona, doświadczona oraz godna zaufania. Zawsze służymy fachowym doradztwem i pomocą.

Zapewniamy dogodne terminy wykonania usługi. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Cechuje nas rzetelność, punktualność i Państwa zadowolenie po realizacji usługi.

Skuteczne pranie wykładzin i dywanów Wrocław

Aby mieć pewność, że usuwanie plam będzie bezpieczne dla powierzchni, sprawdzamy rodzaj włókna oraz przeprowadzamy test stabilności kolorów. Pranie wykładzin i dywanów, wraz z ich odplamianiem wykonujemy przy pomocy tylko i wyłącznie oryginalnych oraz sprawdzonych środków.

Wykonujemy pranie dywanów i wykładzin, dbając o przestrzeganie pełnej procedury, a przy tym i gwarantując uzyskanie najlepszego efektu dla materiału.

Wszystkie nasze preparaty posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa oraz są nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin, dlatego pranie dywanów odbywa się w bezpieczeństwie dla ludzi i środowiska.

Podczas czyszczenia tapicerki meblowej zabezpieczamy również podłogę przed ewentualną wilgocią, która może pojawić się w trakcie procesu. Nie przemaczamy powierzchni, a podłoga w żaden sposób nie jest narażona nawet na niewielką wilgoć.

Pranie dywanów i wykładzin Wrocław świadczymy w całym mieście (Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Psie Pole). Szczegółową wycenę ustalamy zawsze na miejscu. W cenniku mogą Państwo zapoznać się z przybliżonymi kosztami.

Telefon: 535 315 450

Wysoka jakość w dobrej cenie. Zapraszamy!