Wykonujemy prace porządkowe i techniczne w obiektach handlowych, biurowych, fabrycznych i innych. Usługi doczyszczania po budowie, mycie okien, odśnieżanie, polimeryzację podłóg, konserwację zieleni itp.

Obecnie wykonujemy usługi porządkowo-konserwacyjne w obiektach handlowych, m.in. „Piotr i Paweł”, Centrum Handlowe „Arena”, biurowiec Pyton Management, biurowiec firmy Insert, hala produkcyjna Insert itp.

Usługi specjalistyczne

Poza podstawowym zakresem usług proponujemy Państwu usługi specjalistyczne, m.in.: konserwacja i czyszczenie linii technologicznych, szlifowanie granitu, szlifowanie i impregnacja betonu, szlifowanie i impregnacja marmuru… Kliknij w nagłówek i sprawdź pełną naszą propozycję!

Usługi konserwacyjne i przeglądy

Wiele urządzeń i elementów wyposażenia mieszkania wymaga regularnej weryfikacji ich jakości. W ramach naszej działalności realizujemy więc oprócz sprzątania także kompleksowe usługi konserwacyjne i przeglądy. Obejmują one m.in. przeróżne instalacje.

Usługi inżynieryjne

Stan techniczny kluczowych elementów każdego budynku powinien być objęty profesjonalnym nadzorem. Świadczymy fachowe usługi inżynieryjne, w których bierzemy pod lupę bezpieczeństwo i jakość wykonania instalacji w Waszym lokalu, wykonując kompleksowy audyt.

Pielęgnacja terenów zielonych

Zadbane trawniki czy bogate w atrakcyjną florę ogrody bardzo pozytywnie działają na poczucie estetyki każdego z nas. Pielęgnacja terenów zielonych, jaką proponujemy, to pełna pomoc w zatroszczeniu się o estetyczny wygląd podwórka czy sadu. Zachwyćcie się pięknem natury!

Pogotowie techniczne

W zarządzanym przez Państwa budynku nastąpiła awaria kluczowego sprzętu bądź instalacji? Nasze pogotowie techniczne w kompetentny sposób pozbędzie się usterki oraz postara się wymienić bądź doprowadzić wadliwy element do ponownej pełnej używalności.

Odśnieżanie

W zimie, w momencie nasilonych opadów białego puchu, bardzo ważne jest uczynienie chodników, dróg i przestrzeni przydomowych bezpiecznymi i umożliwiającymi swobodne przemieszczanie się. Świadczone przez nas odśnieżanie odciąży Państwa od ciężkiej pracy z tym związanej.

Usługi remontowe i konserwatorskie

Chcecie Państwo pomalować Wasz budynek? A może potrzebujecie sufitu płytowego bądź desek podłogowych? Bogate usługi budowlane, jakimi się zajmujemy w CETERA, kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i zróżnicowanych przedsiębiorstw. Zapraszamy!

Ponadto w zakres naszej działalności wchodzą:

  • usługi porządkowo–czystościowe,
  • mycie okien i witryn,
  • usługi portierskie 24 godz./dobę,
  • doczyszczanie po budowie,
  • usługi prewencyjne.