Dlaczego właśnie CETERA do sprzątania biur we Wrocławiu?

Celem naszej działalności jest nieustanna troska o czystość – również tę, która dotyczy codziennego miejsca pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż musi ona iść w parze z doskonałą organizacją oraz odpowiednim zagospodarowaniem stanowiska służbowego. Dlatego też pragniemy wspierać naszych Klientów biznesowych poprzez świadczenie usług porządkowych, w zakresie których znajduje się sprzątanie biur we Wrocławiu.

Nasza codzienna praca w tym zakresie opiera się przede wszystkim na elastycznym grafiku, czyli usługach realizowanych w godzinach wskazanych przez naszego Klienta biznesowego, którym są zazwyczaj małe i duże przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe itp. W ten sposób mamy pewność, iż realizowane przez naszą ekipę sprzątanie biur i firm we Wrocławiu i okolicy nie koliduje z Państwa standardowymi obowiązkami służbowymi.

Ekipa sprzątająca obejmuje opieką m.in. powierzchnie płaskie, takie jak podłogi, schody, posadzki czy okna. Na uwadze mamy również konieczność usunięcia kurzu ze sprzętu biurowego oraz uporządkowanie stanowisk pracy. W ramach naszych usług sprzątania biur dla mniejszych i większych firm dbamy także o regularną, systematyczną wymianę środków czystości w toaletach oraz pomieszczeniach socjalnych (ręczniki, mydło, papiery toaletowe).

Świadczenia w zakresie sprzątania biur i firm nasza ekipa realizuje przede wszystkim na terenie Wrocławia. Wiemy, że to właśnie od czystości biura zależy wizerunek Państwa firmy w oczach klientów, jak również komfort pracowników. Dlatego nasza ekipa sprzątająca dokłada wszelkich starań, aby usługi porządkowe w pełni odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Dzięki elastycznym godzinom pracy ekipa wykonuje swoje obowiązki poza głównymi godzinami funkcjonowania firmy, gdy w biurach nie ma już pracowników ani klientów.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy zapraszamy! 601 705 735

Zaufaj naszym specjalistom od sprzątania biur

Odpowiednie przygotowanie naszych pracowników, a także dostępność środków i technologii sprawia, że możecie Państwo z pełnym zaufaniem powierzyć nam porządkowanie stanowisk pracy. Dbamy o czystość i bezpieczeństwo urządzeń, takich jak komputery, monitory, telefony, kserokopiarki, drukarki, a także lodówki czy ekspresy do kawy w pomieszczeniach socjalnych.

W ramach codziennych usług porządkowych nasza ekipa wykonuje: opróżnianie koszy na śmieci, odkurzanie mebli, zmywanie podłogi, utrzymywanie czystości w toaletach i pomieszczeniach socjalnych, odkurzanie wykładzin dywanowych. Raz na jakiś czas możemy przeprowadzić pranie wykładzin i mebli tapicerowanych. Oferujemy też systematyczne mycie okien i przeszkleń, również tych zlokalizowanych w trudno dostępnych miejscach. W ramach usług porządkowych zajmujemy się także drobnymi pracami serwisowymi i naprawianiem usterek. Ponadto w zakresie sprzątania biur we Wrocławiu oferujemy również dostarczanie artykułów higienicznych, takich jak ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło w płynie, detergenty do zmywania naczyń i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług porządkowych. Nasza ekipa działa szybko, rzetelnie i bez utrudnień dla codziennego funkcjonowania firmy. Polecamy!