Dla każdego z Państwa, kto szuka firmy zajmującej się sprzątaniem biur we Wrocławiu i w okolicach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani o tym, iż wybór właśnie naszych specjalistów od sprzątania, okaże się być bardzo dobrym wyborem.

Stawiamy na jakość naszych usług, na precyzyjne wykonanie zadania, na zadowolenie naszych klientów. Oferujemy gruntowne sprzątanie biur, zarówno regularnie, każdego dnia, jak również i w wybrane dni. To Państwo określają warunki współpracy, a my proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania. Jesteśmy pewni, iż z pomocą naszej firmy, Państwa biura, bez względu na ich wielkość, będą lśniły czystością, stanowiąc doskonale prezentującą się w oczach klientów siedzibę firmy.

Każda firma powinna stawiać na odpowiednią prezencję. Nie bez powodu przysłowie Jak nas widzą, tak nas piszą…ma tak duże znaczenie i wartość. W oczach klientów ważne jest pierwsze wrażenie. Nikt nie zrobi go na kliencie, jeśli w biurach panuje nieporządek. O wygląd miejsca pracy, firmy, biura należy dbać i my w tym właśnie pomagamy. Oferujemy sprzątanie biur we Wrocławiu i okolicach, będąc w pełni do Państwa dyspozycji.

 

Dlaczego właśnie CETERA do sprzątania biur we Wrocławiu?

Celem naszej działalności jest nieustanna troska o czystość – również tę, która dotyczy codziennego miejsca pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż musi ona iść w parze z doskonałą organizacją oraz odpowiednim zagospodarowaniem stanowiska służbowego. Dlatego też pragniemy wspierać naszych Klientów biznesowych poprzez świadczenie usług porządkowych, w zakresie których znajduje się sprzątanie biur we Wrocławiu.

Nasza codzienna praca w tym zakresie opiera się przede wszystkim na elastycznym grafiku, czyli usługach realizowanych w godzinach wskazanych przez naszego Klienta biznesowego, którym są zazwyczaj małe i duże przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe itp. W ten sposób mamy pewność, iż realizowane przez naszą ekipę sprzątanie biur i firm we Wrocławiu i okolicy nie koliduje z Państwa standardowymi obowiązkami służbowymi. Oferując więc sprzątanie biur we Wrocławiu, to my dostosowujemy się do Państwa, a nie Państwo do nas. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dać Państwo to wszystko, co dla Was najlepsze i odpowiednie.

Ekipa sprzątająca obejmuje opieką m.in. powierzchnie płaskie, takie jak podłogi, schody, posadzki czy okna. Na uwadze mamy również konieczność usunięcia kurzu ze sprzętu biurowego oraz uporządkowanie stanowisk pracy. W ramach naszych usług sprzątania biur dla mniejszych i większych firm dbamy także o regularną, systematyczną wymianę środków czystości w toaletach oraz pomieszczeniach socjalnych (ręczniki, mydło, papiery toaletowe). Każdy klient jest priorytetem. I wiemy doskonale, iż w każdym przypadku, będzie on oczekiwał od nas czegoś innego. Zawsze patrzymy na indywidualne oczekiwania, wymagania i potrzeby naszych klientów, dopasowując ofertę w pełni do tego, na czym im zależy.

Świadczenia w zakresie sprzątania biur i firm nasza ekipa realizuje przede wszystkim na terenie Wrocławia. Wiemy, że to właśnie od czystości biura zależy wizerunek Państwa firmy w oczach klientów, jak również komfort pracowników. Dlatego nasza ekipa sprzątająca dokłada wszelkich starań, aby usługi porządkowe w pełni odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Dzięki elastycznym godzinom pracy ekipa wykonuje swoje obowiązki poza głównymi godzinami funkcjonowania firmy, gdy w biurach nie ma już pracowników ani klientów. Jest to niezwykle istotne i to stanowi dla nas bardzo ważny aspekt. Sprzątanie biur we Wrocławiu to usługa, co do której mamy pewność, że wykonamy ją najlepiej, jak tylko to możliwe. Nasz grafik dostosowujemy do klienta, bez względu na to, czy w grę wchodzi sprzątanie codziennie czy raz na jakiś czas.

Zainteresowany? Sprawdź nasz cennik!

Zaufaj naszym specjalistom od sprzątania biur

Odpowiednie przygotowanie naszych pracowników, a także dostępność środków i technologii sprawia, że możecie Państwo z pełnym zaufaniem powierzyć nam porządkowanie stanowisk pracy. Dbamy o czystość i bezpieczeństwo urządzeń, takich jak komputery, monitory, telefony, kserokopiarki, drukarki, a także lodówki czy ekspresy do kawy w pomieszczeniach socjalnych. Wszystko wykonujemy kompleksowo i na najwyższym poziomie. Każdy klient jest ważny i każde zlecenie jest zawsze dla nas priorytetem. Sprzątanie biur we Wrocławiu i okolicach to usługa, do której serdecznie Państwa z tego właśnie miejsca zachęcamy.

W ramach codziennych usług porządkowych nasza ekipa wykonuje: opróżnianie koszy na śmieci, odkurzanie mebli, zmywanie podłogi, utrzymywanie czystości w toaletach i pomieszczeniach socjalnych, odkurzanie wykładzin dywanowych. Raz na jakiś czas możemy przeprowadzić pranie wykładzin i mebli tapicerowanych. Oferujemy też systematyczne mycie okien i przeszkleń, również tych zlokalizowanych w trudno dostępnych miejscach. W ramach usług porządkowych zajmujemy się także drobnymi pracami serwisowymi i naprawianiem usterek. Ponadto w zakresie sprzątania biur we Wrocławiu oferujemy również dostarczanie artykułów higienicznych, takich jak ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło w płynie, detergenty do zmywania naczyń i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług porządkowych. Nasza ekipa działa szybko, rzetelnie i bez utrudnień dla codziennego funkcjonowania firmy. Polecamy i wierzymy głęboko w to, iż z naszą pomocą sprzątanie biur we Wrocławiu będzie wykonane na najwyższym poziomie i z pełnym Państwa zadowoleniem. Każdy klient jest dla nas priorytetem i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby był zadowolony z wyboru właśnie naszej firmy!

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy przekonani o tym, iż to właśnie wybór naszej firmy, okaże się być doskonałą opcją dla każdego z Państwa. I bez względu na to, czy w grę wchodzi sprzątanie biur o niewielkim metrażu, czy sprzątanie ogromnych przestrzeni biurowych, jesteśmy do Państwa usług w pełni.

Oferujemy najwyższą jakość usług, odpowiednie dla Państwa terminy, atrakcyjne ceny i fachowe wykonanie każdego zadania. Zapraszamy więc serdecznie do współpracy.