sprzątanie biur wrocław
Jak porządek w biurze wpływa na pracę?
27 grudnia 2018
pranie dywanów wrocław
Plamy po wymiotach na dywanie – jak je usunąć?
7 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Firma sprzątająca – czy to się opłaca?

pani sprzątająca

Firmy sprzątające od kilku cieszą się niegasnącą popularnością, zarówno wśród małych i dużych firm, jak i domach rodzinnych i mieszkaniach. Korzystanie z usług profesjonalistów z zakresu utrzymania porządku w budynkach przestało być czymś nowym i ekstrawaganckim. Czy to jednak na pewno się opłaca? Firma CETERA odpowiada – TAK! Dlaczego? Sprawdź poniżej!

Nie trać czasu na porządki

Utrzymanie czystości wiąże się z poświęceniem sporej ilości swojego czasu. Zwłaszcza w firmie, nieważne czy dużej, czy małej. Osiem godzin to tak naprawdę niewiele czasu, aby zagospodarować je zarówno na pracę, jak i posprzątanie biura. Wszyscy dobrze wiedzą, jak czystość pozytywnie wpływa na pracę – czyste biurko, wyczyszczone kurze, poodkurzane i umyte podłogi, umyte naczynia, okna, wyrzucone śmieci… Obciążanie pracowników tego typu obowiązkami nie powinno mieć miejsca – po to właśnie istnieją firmy sprzątające!

Zostaw to zadanie profesjonalistom

Chcesz, aby Twoja firma była wysoce reprezentatywna? Nic tak nie wywiera pozytywnego wrażenia na klientach, jak krystalicznie wysprzątane biuro! Firma sprzątająca, dzięki swojemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi jest w stanie tego dokonać. Wykonują wszystko od A do Z, dbając o najmniejszy szczegół. Pozbędą się każdej pajęczyny, wypolerują wszystkie szyby, wyczyszczą wszystkie kurze z każdego kąta, a nawet wymyją wszystkie naczynia. Dzięki temu nie będziesz musiał się przejmować nawet brudnym kubkiem – specjaliści zadbają, aby lśnił czystością!

Firma sprzątająca oferuje elastyczne godziny pracy

Większość dobrych firm sprzątających (w tym również i MY) dobiera ofertę indywidualnie, pod każdego klienta. Są w pełni świadome faktu, że każda firma posiada swoje zasady i oczekiwania, dlatego w swojej ofercie posiadają elastyczne godziny pracy. Jeżeli nie chcesz, aby w Twoim biurze firma sprzątająca wykonywała swoje obowiązki w tym samym momencie, kiedy pracują Twoi pracownicy, może ze spokojem to zrobić po jego zamknięciu.

To samo się tyczy częstotliwości pojawiania się firmy sprzątającej. Jeśli ich codzienna obecność jest dla Ciebie problematyczna, możesz ustawić wspólnie w firmą sprzątającą grafik, kiedy mają się zjawić. Może to być zarówno codziennie, jak i raz na tydzień, a nawet raz w miesiącu – wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich wymagań dotyczących porządków w biurze.

Firma sprzątająca się opłaca!

Opinia o tym, że wynajęcie firmy sprzątającej to duży wydatek jest wysoce staromodna! Tak, są to dodatkowe koszty, ale nie takie wysokie, jak byś sobie to wyobrażał. Wbrew pozorom outsourcing jest zdecydowanie tańszy, niż zatrudnienie jednej sprzątaczki na etat. Twoi pracownicy nie będą musieli tracić czasu na sprzątanie, dzięki czemu mogą w spokoju oddać się swojej faktycznej pracy, które będą generować zyski.

Skorzystanie z usług firmy sprzątającej to inwestycja, która odciąża Twój biznes. Zostawiasz porządek swojego biura w rękach profesjonalistów, dla których sprzątanie to prawdziwa pasja. Zaoszczędzisz na kupnie mopa, odkurzacza i środków do czyszczenia okien, a wszelki stres związany z czystością firmy zniknie na zawsze! Czego chcieć więcej?

Chcesz skorzystać z usług naszej firmy? Koniecznie sprawdź nasz cennik! Dostępny jest pod linkiem: Firma sprzątająca Wrocław cennik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *