Pranie dywanów
Nowoczesne technologie prania dywanów, wykładzin i tapicerki
21 listopada 2018
pani sprzątająca
Firma sprzątająca – czy to się opłaca?
17 stycznia 2019
Pokaż wszystkie

Jak porządek w biurze wpływa na pracę?

sprzątanie biur wrocław

Wszyscy lubimy ład i porządek w miejscu Naszej pracy, jednak badania wskazują, że ponad połowa osób po zakończeniu pracy pozostawia za sobą bałagan. Trudno jednoznacznie stwierdzić dla czego tak jest – czy wynika to z kwestii braku poczucia obowiązku sprzątania, czy też natłoku zadań, które spoczywają na Nas w pracy? Nie da się tego na pewno jednoznacznie określić. Pewne jest jednak to, że znacznie lepiej jest pracować w miejscu, które jest czyste i utrzymane w odpowiednim porządku.

W dzisiejszych czasach, w dobie konkurencji i walki o pozycję na rynku, firmy muszą borykać się z wieloma problemami o podłożu ekonomicznym. Zatrudnienie pracownika i oddelegowanie go do wykonywania prac związanych ze sprzątaniem jest znacznie droższym i mniej efektywnym rozwiązaniem, niż zlecenie takiej usługi na zewnątrz do profesjonalnej firmy sprzątającej, Amerykanie wyliczyli, że pracownik spędza dwie i pół godziny dziennie na pozyskiwanie potrzebnych danych. Biorąc pod uwagę, że pracujemy zazwyczaj osiem godzin, to ponad jedna czwarta czasu naszej pracy!

Brak porządku w biurze i jego przykre konsekwencje

Kiedy w firmie brakuje porządku, a pracownicy tracą czas na szukanie dokumentów, danych i ważnych informacji, które są niezbędne do realizowania zadań, pracodawca może zacząć liczyć konkretne straty. International Corporation wyliczyło, że z powodu nieporządku, zagubionych dokumentów oraz informacji, straty amerykańskiej gospodarki przekraczają 177 mld dolarów rocznie.

Bałagan na biurku nie tylko „wciąga” ważne dokumenty, ale i sprzyja ujawnianiu poufnych informacji. Kiedy nasze biurka zasłane są karteluszkami, na których mamy wynotowane telefony do kontrahentów, dane do kont, informacje na temat projektów, jest większa szansa, że zobaczy je ktoś niepowołany. Zwłaszcza, gdy pracujemy w otwartej przestrzeni, a do naszego biurka ma dostęp każdy.

Dlatego wiele korporacji wprowadziło politykę czystego biurka. Oznacza ona, że pracownik jest zobowiązany m.in. do tego, by stworzyć system segregacji własnych dokumentów oraz by na koniec dnia pracy uprzątnąć z biurka wszystkie dokumenty, notatki i papiery.

Jak działamy?

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami sprzątania na terenie miasta Wrocław już od 1991 roku. Do naszych usług zaliczamy w pierwszej kolejności: sprzątanie biur, mieszkań oraz pozostałych obiektów. Sprzątanie odbywa się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i w godzinach dogodnych dla Państwa. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Lata doświadczenia i dziesiątki zadowolonych klientów dają nam poczucie satysfakcji z Naszej pracy.

Sprzątanie biur i mieszkań na terenie Wrocławia to dla nas codzienność i chleb powszedni. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Poza usługami sprzątania zajmujemy się również odśnieżaniem, pielęgnacją terenów zielonych, praniem tapicerki, praniem dywanów oraz wieloma innymi działaniami związanymi z szeroko pojętym sprzątaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *