Podczas świadczonych przez nas usług, korzystamy przede wszystkim z metody szamponowania. Metoda szamponowania w połączeniu z ekstrakcją charakteryzuje się dużą skutecznością i o wiele wyższą wydajnością. Można ją stosować przy wykładzinach z dowolnych włókien, w tym wełnianych. Takie pranie dywanów jest sprawniejsze oraz zapewnia lepsze rezultaty.

Istnieją jednak plamy odporne na szamponowanie – w takiej sytuacji stosujemy najpierw odplamiacze. Mogą one być ukierunkowane na konkretny rodzaj zanieczyszczenia (krew, kawa, keczup, sok, trawa) lub posiadać uniwersalne zastosowanie. Przeprowadzenie następnie metody szamponowania, pozwoli całkowicie oczyścić dywan.

Tego rodzaju pranie w pralni polega na naniesieniu na powierzchnię wykładziny dedykowanego szamponu, czyli preparatu odpowiedzialnego za dokładne usunięcie wszystkich plam i innego rodzaju zabrudzeń. Dokonywane jest to za pomocą urządzenia z nałożoną specjalną szczotką. Rozmieszcza ona jednolicie środek czyszczący, krystalizując brud w pianie. Powstaje ona podczas szybkich obrotów szczotki na powierzchni, co stanowi istotę całego procesu. Nie jest to jednak jego koniec.

Znajdująca się na powierzchni piana musi zostać odpowiednio usunięta. Jest to dokonywane za pomocą odkurzaczy przystosowanych do pracy na mokro. Odsysają one pozostałości wilgoci wraz z brudem, umożliwiając dokładne wypłukanie całej powierzchni.

Oferujemy również pranie dywanów Wrocław u klienta. Zobacz!

CENNIK

Odbiór i dowóz dywanu na terenie Wrocławia, Oleśnicy i okolic GRATIS!

Koszt usługi wynosi od 15zł/m2

Czas wykonania usługi od 2 do 5 dni roboczych.

Minimalna kwota zamówienia usługi w pralni to 90zł

Chcesz skorzystać z usługi, masz jakieś pytania? Zadzwoń i zamów 535 315 450 lub wyślij formularz zapytania