Profesjonalnie, skutecznie i sprawnie – tak w kilku słowach można scharakteryzować usługi prania sztucznych oraz naturalnych dywanów i wykładzin oferowane przez naszą firmę. Podczas ich realizowania korzystamy z metody ekstrakcyjnej, którą nazywa się inaczej czyszczeniem natryskowo-ssącym. Metoda ta umożliwia dogłębne wyczyszczenie powierzchni. W skrócie polega na umieszczeniu detergentu, a następnie usunięcie go poprzez odessanie. Takie działania umożliwiają jednoczesne pozbycie się zarówno detergentu, jak i znajdującego się na powierzchni brudu oraz wszelkich niechcianych zanieczyszczeń. Pranie wykładzin Wrocław to usługa obejmująca całe miasto i okolice. Oferujemy darmowy dojazd do klienta na terenie miasta Wrocław, Oleśnicy i okolic.

Etapy czyszczenia natryskowo-ssącego:

  1. Gruntowne odkurzanie, szczotkowanie oraz likwidacja plam znajdujących się na powierzchni dywanu.
  2. Czyszczenie wstępne – etap polegający na spryskaniu powierzchni presprayem. W efekcie brud rozpuszcza się, co umożliwia skuteczniejsze usunięcie go z wykładziny. Następnie jest on szorowany, by środek chemiczny miał szansę zadziałać jak najbardziej dogłębnie.
  3. Pranie zasadnicze – wykorzystując specjalną maszynę natryskowo-ssącą wykonywane jest czyszczenie zasadnicze wykładziny. Do realizacji tego etapu stosujemy wodę z odpowiednim środkiem chemicznym.
  4. Płukanie włókien – polega na płukaniu powierzchni przy użyciu maszyny ekstrakcyjnej. W tym etapie wypłukiwany jest cały brud wraz z roztoczami.

Zalety metody ekstrakcyjnej:

  • sprawne usuwanie nawet najbardziej uporczywych plam,
  • brak skutków ubocznych w postaci osadu po użytych detergentach,
  • pozostawienie dywanu lub wykładziny w doskonałym stanie bez powodowania jakichkolwiek zniszczeń,
  • mniejsza wilgotność wykładziny niż przy zastosowaniu innej metody czyszczenia,
  • brak konieczności podejmowania dodatkowych działań, takich jak odkurzanie na sucho czy czyszczenie niektórych miejsc np. z osadu.

Cennik

Koszt naszej usługi to 5zł/m2 dywanu. Minimalna kwota zamówienia musi być równa bądź większa niż 60 zł.

Miło nam poinformować, że oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta na terenie Wrocławia, Oleśnicy oraz okolic. Chcesz skorzystać z usługi bądź masz dodatkowe pytania? Zadzwoń pod numer tel. 535 315 450 lub wyślij formularz zapytania.